Ford S-max 2.2TDCI

Silnik 2.2 Diesel  200KM

VIN: WFOSXXGBWSBJ77834

Rok produkcji 2011

Przebieg 297.000km

Cena 35.000 PLN F-VAT 23%

Samochód z polskiego salonu, użytkowany na trasach, serwisowany regularnie co 20 tys km, z kompletną dokumentacją.

Jestem drugim właścicielem samochodu i jest on na mnie zarejestrowany.

Kupiony dla żony 07.2020 w celu codziennych dojazdów do pracy i żłobka (ok 60km dziennie). Przed zakupem oglądałem zarówno w Polsce i za granicą kilka innych ”stanów idealnych” ze znacznie mniejszymi przebiegami, a które były znacznie bardziej zużyte.

Ja mogę jechać samochodem z jakąś usterką czy niedociągnięciami, ale żona z dzieckiem NIE. Wykonałem solidny przegląd, diagnostykę, oraz serwis większy, niż było to konieczne.

NOWE: tarcze hamulcowe, żarniki xenon (Osram D1S), wycieraczki, olej silnikowy, olej skrzyni biegów, płyn hamulcowy, płyn wspomagania, filtr oleju, filtr paliwa, filtr powietrza, filtr kabinowy, filtr DPF, drążek kierowniczy, geometria.

Ponadto lakier przeszedł jedno etapową polerkę, wnętrze zostało wyprane i ozonowane, a kierownica obszyta nową skórą (Nie dlatego że była nadmiernie zużyta, ale dlatego, że wolimy trzymać w rękach nową).

Łącznie samochód został doinwestowany na ok 10.000zł.

Serwis został wykonany 09.2020 i od tej pory samochód przejechał ok 2.500 km. Do wczoraj był w codziennym użytkowaniu i nie sprawiał żadnych problemów. Decyzją żony zmieniamy na inny samochód, który właśnie się u nas pojawił i jest już w trakcie należytego serwisu.

Silnik oraz skrzynia biegów pracują jak zegarek. Jest to najmocniejszy Diesel w tym modelu o mocy 200 KM połączony z Japońską, „tradycyjną” skrzynią AISIN (nie powerschift). Egzemplarzy S-maxa w takiej specyfikacji jest na rynku bardzo niewiele.

Książka serwisowa, faktury, drugi komplet kół na zimę (stalówki z fabrycznymi kołpakami), 2 kluczyki.

 

Samochód ten to pojazd używany (nie nowy) i oczywiście posiada drobne ślady użytkowania w postaci odprysków czy ryski na zderzaku. Ogólnie jednak estetycznie, zarówno z zewnątrz i wewnątrz jest utrzymany w bardzo ładnym stanie.

Biorąc pod uwagę wykonany serwis oraz poczynione inwestycje, również cena jest wg mnie atrakcyjna, a dodatkowo można odliczyć VAT. (Nabywca prywatny zwolniony z opłaty skarbowej)

Przed przyjazdem należy potwierdzić aktualność oferty, oraz umówić termin wizyty. Rezerwacja samochodu jest możliwa wyłącznie na czas dojazdu, lub na podstawie zadatku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

Zapraszamy  do  kontaktu

Tomasz Ocipiński

Gogolińska 8

47-320 Obrowiec

(3 km od zjazdu z A4)

62 1140 2004 0000 3502 7499 0219

Tel: +48 509 087 557

Newsletter

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

Copyright © 2018 Komfort-Trans.